به جی جا خوش آمدید.

جی جا یک فضای امن در قالب بازی و بهبود تعامل مادر و کودک است. اولین و مهمترین هدف در جی جا کاهش وابستگی کودک از مادر و اضطراب جدایی کودک است که از طریق برنامه‌های جامع در این کارگاه‌، رشد همه جانبه کودک و کسب مهارت‌های پایه زیرنظر متخصصین و روانشناسان کودک صورت می‌گیرد.

مورد مهم دیگر فضای تبادلی مثبت بین مادر و تسهیل‌گران و مادران با یکدیگر و در جهت برطرف شدن دغدغه‌های ذهنی مادارن از روند رشدی کودکان خود، صورت می‌گیرد. در کارگاه‌های مادر و کودک با برگزاری دوره‌های هدفمند در تلاش هستیم کودکانی خلاق، شاد و توانمند پرورش دهیم.

هم اندیشی در کارگاه مادر و کودک و افزایش آگاهی مادران از روند رشدی و نیازهای گروه سنی کودک از منظر روانشناسی و همچنین آگاهی والدین از سبک‌های فرزندپروری، تجربه رشد و پرورش کودک را در یک محیط شاد و غنی برای مادر لذت بخش‌تر می‌کند.

کارگاه مادر و کودک جی جا چه ویژگی‌های دارد؟

توسعه مهارت‌های فرزندپروری برای مادران زیر نظر متخصصین و روانشناسان تسهیل‌گر کارگاه‌های مادر و کودک با استفاده از رویکردهای نوین روانشناسی و فرزندپروری از طریق برنامه‌های جامع و متنوع همراه با بازی و ابزارهای مربی ساخته با آخرین متد روش‌های آموزشی در کارگاه های تخصصی مادر و کودک جی جا برای پرورش کودکان توانمند و خلاق صورت می‌گیرد.

تقویت تعامل اجتماعی، مهارت اجتماعی و حل مسئله در کودکان با قرار گرفتن کودک در گروه همسالان زیر نظر تسهیل‌گر کارگاه‌های مادر و کودک و هدایت کودک به سمت برطرف کردن چالش‌های کودکانه با حضور مادر در محیطی امن صورت می گیرد که این موضوع باعث افزایش اعتماد به نفس کودک در محیط‌های دیگر و در ارتباط با تمام گروه های سنی کودکان می شود.

تبادل نظر در محیطی امن برای مادران از این منظر که تمام مادران با کودکان خود چالش‌هایی را دارند، باعث به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و کسب تجربیات از مادران دیگر زیر نظر متخصصین کودک برای انتخاب بهترین روش مقابله با چالش‌های کودک است که این شرایط مثبت و مفید برای مادران، حس خوشایندی از رشد کودک و یک خاطره به یاد ماندنی از دوران کودکی فرزند را برای مادر به یادگار می گذارد.

تقویت رابطه کودک با مادر از طریق بازی های هدفمند به صورت مشترک مادر و کودک با ریتم و آهنگ باعث بهبود تعامل کودک و مادر می شود که این موضوع منجر به رابطه سالم تر و دلبستگی ایمن در کودک می شود.

کارگاه‌های مادر و کودک جی جا چه مزایایی دارند؟

این مرکز با تجربه برگزاری بیش از 200 کارگاه مادر و کودک هدفمند و همکاری با متخصصین حوزه کودک در تلاش است تا محیطی امن و حمایت کننده‌ برای مادران و رشد همه جانبه کودکان فراهم کند. در ادامه به برخی از ویژگی‌های کلاس‌های مادر و کودک خواهیم پرداخت:

  • کاهش اضطراب و وابستگی کودک نسبت به مادر
  • کاهش اضطراب کودک نسبت به محیط جدید
  • افزایش تعامل مثبت مادر و کودک
  • برطرف شدن عادات و رفتارهای نامناسب کودک
  • پرورش خلاقیت کودک از طریق برنامه های هدفمند
  • افزایش اعتماد به نفس کودک
  • تقویت مهارتهای اجتماعی کودک
  • بهبود تعامل کودک با گروه همسالان
  • آموزش مفاهیم پایه از طریق بازی های هدفمند
  • آماده سازی کودک برای ورود به محیطهای اجتماعی مانند مهدکودک و پیش دبستانی

تیم جی جا با بهره‌گیری از رویکردهای علمی و روش‌های نوین به مادر کمک می‌کنند تا نقش بهتری در رشد و توسعه کودکان خود ایفا کنند. ما با ارائه محتواهای آموزشی تحت عناوین مختلف، مشاوره‌های عملی و فعالیت‌های گروهی، والدین را در مسیر بهترین مراقبت و تربیت کودکان همراهی می‌کنیم.

اعتماد و رضایت مادر و کودک در اولویت این مرکز است.

منتظر شما در جی جا هستیم❤️

 

متن سربرگ خود را وارد کنید

تماس با ما:

تقویت مهارت دست ورزی در کارگاه مادر و کودک